Frankie Edgar

Bylo toho dost, už nechci vidět Edgara znova bojovat, naléhá Derek Brunson

Býval to šampion lehké váhy, dnes už je ale jen bojovou ozdobou, na které si ostatní fighteři dělají jméno.

Frankie Edgar je nepochybně skvělým symbolem UFC a za ta léta se musel zapsat do srdcí mnohých fanoušků. Poslední roky už mu ale příliš bojové radosti nepřináší a on sám navíc také nějaké vítězné série zrovna netahá.

Naposledy tento dnes už čtyřicetiletý veterán podlehl „Chito“ Verovi na ryzí KO po precizně mířeném front kicku rovnou na bradu. Rozhodčí nemusel dvakrát váhat a duel rovnou ukončil. Pátá prohra z posledních sedmi soubojů byla na světě.

„Je to sice náhodně vyřčená myšlenka, ale už si nepřeju, aby Frankie Edgar vícero bojoval,“ napsal na svém Twitteru ústřední zápasník z řad střední váhy UFC Derek Brunson, který si pochopitelně dělal starosti.

„Frankie tento sport nesl na svých bedrech již dostatečně dlouhou dobu. Je to bývalý šampion, který zápasil ve třech hmotnostních kategoriích. V této fázi své kariéry si už nemá co dokazovat, je legendou,“ přidal.

A Brunson má svým způsobem pravdu, Edgarovi toho budoucnost již moc nenabídne. Po posledním KO si může dát už jen nějaký rozlučkový fight a pokusit se zakončit svou pouť s hlavou nahoře.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin