Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Bývalý šampion B.J. Penn opět v problémech! Opil se a rval se před klubem, na místo musela policie

Dříve šampion, dnes už jen feťák, domácí násilník a potížista. Bohužel takovýto neblahý spád zažila kariéra B.J. Penna, který se opět jednou objevil u výslechu na policejní stanici.

Daná událost se odehrála na Honolulu, kde Penn navštívil jeden noční klub. V ranních hodinách jej však musela ochranka vyprovodit, protože už měl dost upito a obtěžoval ostatní zákazníky.

Jako výsledek tohoto činu, který se bývalému šampionovi vůbec nelíbil, vznikl konflikt mezi ním a jedním z členů ochranky. Jejich potyčku můžeme vidět na přiloženém videu.

Podle svědectví policie se dal B.J. Penn na útěk chvíli předtím, než na místo dorazila. Následně se ho vydali hledat.

Spojíme-li tento prohřešek s jeho problémy v minulosti, podle kterých mu již hrozila cela (v poslední řadě za vyhrožování smrtí tchýni a ženě), pak se nedá vyloučit, že se nyní už trestu za mřížemi nevyhne. Ty potíže se kolem něho jenom kupí a náprava je v nedohlednu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin