jake paul daniel cormier

Bývalý šampion predikuje, jak by dopadla bitva Jake Paul vs. Daniel Cormier

Špatná zpráva pro troufalého YouTubera. Pokud by se skutečně jednoho dne utkal s Danielem Cormierem, neskončilo by to s ním vůbec dobře.

Jake Paul, který v poslední době budí opravdu obří pozornost, se totiž nedávno opřel i do takového uznávaného veterána a bývalého šampiona, jakým je Daniel Cormier. Řekl mu, že kdyby se utkali v boxerském ringu, nakopal by mu tu jeho „tlustou prdel“, která proti dravému mládí nemá žádnou šanci.

Zmíněný proslov nezůstal dlouho bez odezvy. Reagoval na něj jak sám Cormier, tak posléze Dana White, a nyní se přidal dokonce i Michael Bisping. Ten troufalého Youtubera varoval, že v případě této výzvy už hazarduje nejen se svým zdravím, ale také především i se svým životem.

jake paul daniel cormier zapas

Jake Paul vs. Daniel Cormier

„Bez ohledu na to, jak velkou pozornost se Jake snaží budit, tak kdyby se jednou skutečně utkal s Danielem Cormierem, probudil by se až druhý den v nemocnici. Může se jednat třeba o box, ale pokud by do toho s Danielem šel, udělal by největší chybu svého života. A navíc by se nejednalo ani o nějaký vyrovnaný zápas, šlo by o čiré násilí. Radím mu tedy, aby nad něčím takovým ani neuvažoval,“ zmínil se Bisping.

Jake Paul si nyní plánuje dát menší pauzu, po níž se ale opět vrátí a bude pokračovat ve vyzývání MMA fighterů. Ve svém merku má kromě Cormiera například ještě Kamaru Usmana, Dillona Danise, Conora McGregora či Dustina Poiriera. Bude prý hodně záležet na tom, které ze dvou posledních zmíněných jmen vyhraje trilogii.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue