kamaru usman top zapasnik

Bývalý šampion predikuje, jak dopadne titulová bitva Usman vs. Covington 2

Již dnes v noci se fanoušci dočkají jedné z největších odvet celé historie MMA. Kdo z ní vzejde jako vítěz?

Na tuto otázku se pokusil odpovědět bývalý šampion lehké váhy Frankie Edgar, jenž bude na téže turnaji také působit. Jeho soupeřem se stane Marlon „Chito“ Vera. Pokud mu budou ovšem síly stačit, ani hlavní trhák večera si nenechá ujít.

„Duel mezi Covingtonem a Usmanem je jeden z největších, jaký jen mohlo UFC naplánovat, oba borci už napoprvé předvedli fascinující fight a v odvetě na něj naváží,“ hodnotí Edgar.

Tip na vítěze? „I když si myslím, že Colby bude chtít udělat několik změn a možná teď do hry zapojí nějaký wrestling, tak Kamaru pod vedením trenéra Wittmana docílil opravdu velkého pokroku. Jeho striking je nyní úplně jinde. Colby zase bude mít navrch rychlostně, ale pro tento případ budu muset vsadit spíš na sílu, takže půjdu s Usmanem. Buďto KO nebo na body, ale musím se přiklonit k němu,“ dodává.

Pokud Usman skutečně vyhraje, připíše si na konto patnáctou výhru v UFC v řadě a pátou úspěšnou titulovou obhajobu. O jeho statusu nejlepšího aktivního MMA zápasníka současnosti by asi už jen málokdo mohl pochybovat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin