Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Bývalý šampion Robert Whittaker zná jméno soupeře, v divizi do 84 kilogramů však zápasit nebude

Bývalý šampion střední váhy UFC Robert „The Reaper“ Whittaker (20-5-0) překonal osobní psychické problémy a nyní už jenom vyčkává, až se bude opět moct vrátit do klece.

Soupeřem zkušeného novozélandského bijce by se měl stát ambiciózní Darren „The Gorilla“ Till (18-2-1), který se přesunul do hmotnostní kategorie 84 kilogramů chvíli poté, co ve veltru (77 kg) prohrál dva zápasy v řadě. Své sny o titulu ovšem nevzdává a právě skalp Whittakera je jednou z možností, jak se k mistrovské výzvě přiblížit.

„Opravdu bych si s Tillem přál uzavřít dohodu, ať se můžeme utkat,“ pronesl během živého streamu na Instagramu Whittaker. „Doufám, že nebude nic namítat proti tomu, že bychom se setkali v catchweight (předem domluvená váha). Celou dobu jsme teď neměli možnost trénovat, proto bych ten souboj dal ve váze do 88 kilogramů,“ navrhoval.

Robert Whittaker se vrací do klece UFC

A jakmile se tato řeč donesla k britské Gorile, ta námitky žádné neměla. „O tom není ani třeba diskutovat, říkám ano!“ sdělil nadšeně Till, čímž prozatím jenom slovně potvrdil, že s ním můžeme počítat.

Eliminační duel o dalšího titulového vyzyvatele v střední váze by se měl uskutečnit v nějakém letním termínu. Dana White a jeho zástupci naznačili, že by zrovna tento souboj rádi přesunuli na právě připravovaný „Bojový ostrov“. Přesné datum nám však bude odhaleno časem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin