Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Bývalý šampion velterové váhy vypustil nový videoklip, hudba mu prý vydělává už více než zápasení

Tyron „The Chosen One“ Woodley (19-4-1) stále ještě počítá dny, kdy se bude opět moct vrátit do klece. Ve volném čase se však věnuje svému koníčku, který se podezřele rychle začíná stávat jeho živností.

„Hudba mi vydělává už víc než zápasení, nemusím si nic dokazovat, ale stále tu jsou lidé, se kterými mám nevyřízené účty,“ přiznával během živého streamu bývalý šampion velterové váhy UFC, který o svůj trůn přišel začátkem března 2019, kdy ho jednoznačně vybodoval nynější mistr Kamaru Usman.

„Kdybych mohl, tak bych šel rovnou do odvety, ale jsem si vědom toho, že ten zápas nebyl vůbec těsný, abych s takovým nárokem mohl vystoupit,“ připouštěl si Woodley své poslední zklamání, jež se bude všemi silami ještě snažit napravit. A to právě proti Leonu Edwardsovi (18-3-0), s nímž má zápas po roční odmlce 21. března na UFC v Londýně.

V mezičase se pokoušel Woodley najít štěstí u Khabiba, Conora nebo boxerské jedničky Canela Alvareze. Všem těmto jménům poslal výzvu, s odpovědí ale už nikdo nepřispěchal. A tak měl tento sedmatřicetiletý rodák z Missouri o to více času, aby se věnoval hudbě. Co vymyslel?

Jako první spatřil světlo světa hudební videoklip Money and The Love, jenž pochází z debutového alba Chaos Theory. Druhou skladbou, která se dočkala svého klipu, je Dead Ass. Mezi nejznámější písničky pak patří I‘ll beat Yo‘ ass, na níž vystupuje i Wiz Khalifa.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin