Bývalý soupeř Jiřího Procházky čelí obvinění z obchodu s drogami

Zápasník japonské organizace RIZIN Jake Heun, se kterým v minulosti zápasil například i Jiří Procházka, má na krku hned několik problémů. Byl obviněn z obchodu s drogami a jejich převozem do Austrálie.

V soudních dokumentech stojí, že Jake čelí hned několika trestním oznámením najednou. Za převoz drog jsou přitom v Austrálii jedny z nejpřísnějších trestů. Úřady uvedly, že Heun v letech 2019 – 2020 obchodoval s pervitinem a kokainem. Kromě toho měl dovážet i methyl-alfa-fenyl-acetoacetát, tzv. drogu zamilovaných. Soudní jednání je naplánováno na 4. května a zatím to se zápasníkem nevypadá zrovna dvakrát růžově.

Jake Heun odstartoval svoji zápasnickou kariéru v roce 2011. O rok později se objevil v populární reality show UFC The Ultimate Fighter Season 17, ze které ho vyřadila prohra na submisi s Adamem Cellou. V roce 2018 zakotvil v japonské organizaci RIZIN. Jak to bude s jeho zápasnickou kariérou v budoucnu, to je zatím vzhledem k nejnovější skutečnosti ve hvězdách.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin