canelo alvarez sampion

Canelo Alvarez reaguje na neutichající bojové výzvy od šampiona Kamaru Usmana

Kamaru Usman momentálně dělá vše, aby si vynutil boxerský souboj s Canelem Alvarezem, kterého by prý dokázal porazit.

Potíž je ale v tom, že si jednak Canelo nyní domlouvá zápas s šampionem křížové váhy WBC Ilungem Makabem a jednak ani o měření sil s Usmanem nejeví nějaký extra velký zájem. Vždyť to údajně nedává smysl.

„Jaký je důvod, že mě Kamaru neustále vyzývá? Peníze, nic jiného v to nebude,“ odpovídala jasná boxerská jednička, která nedávno sjednotila všechny prestižní pásy v super střední váze.

„Reportéři mě na Usmana stále upozorňuji, ale pro mě ten zápas s ním skutečně nedává žádný smysl. Nevím, proč bych to měl podstupovat, když se chci zaměřovat čistě na svůj obor, na box. Chci být dobrý v tom, co dělám, přepisovat historii. Jako samozřejmě uvidíme ještě, jak moc bude Kamaru naléhat a s čím přijde za mým managementem, ale já osobně tento fight nepotřebuji,“ odpověděl Alvarez.

Spousta lidí Usmanovi navrhuje, že pokud opravdu hledá nějakou výzvu, má se na box vykašlat a přejít do střední váhy. Nigerijská noční můra ovšem preferuje tu možnost, která jí zařídí největší výplatu, což mezi stěnami oktagonu nenajde.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin