Cejudo vs. Dillashaw no. 2? Plně to podporuji, ale mám jednu podmínku, říká White

Dočkáme se titulového zápasu Henryho Cejuda s T.J. Dillashawem číslo dva? Oba dva zápasníci nejsou proti, ba dokonce i šéf UFC to schvaluje, ovšem i jako všude jinde, i zde máme jeden zádrhel.

Během prvního duelu, který se odehrál v muší váze, přestoupil T.J. Dillashaw ze své původní hmotnostní kategorie o stupínek níže, kde se pokusil svrhnout krále Cejuda z trůnu a stát se tak mistrem dvou váhových divizí.

Dané tažení se mezi fanoušky těšilo velké přízni, avšak Dillashawův krok nakonec úspěch neslavil, protože ho jeho soupeř prakticky ještě na začátku prvního kola (a pro někoho dost kontroverzně) knokautoval.

Zklamaný bantamový šampion považoval tuto svou anabázi do nižší váhovky za ohromný neúspěch a dožadoval se okamžité odvety. Jeho volání bylo sice vyslyšeno, avšak ne zcela tak doslova, jak si on sám představoval.

„Nejsem proti, aby se ti dva utkali znovu, ba naopak to plně podporuji,“ říká Dana White, „ale myslím si, že to bude pro oba dva hochy spravedlivé, pokud se to nyní odehraje v bantamové váze,“ doplňoval.

Dillashaw tedy svou odvetu dostane, ale jeho sen o prvenství ve dvou divizích zůstane i nadále neukojen. Cejudo naopak tuto možnost uvítá s otevřenou náručí, neboť se teď misky vah osudu obrátily na jeho stranu. Má ovšem na to, aby uspěl v těžší hmotnostní kategorii?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin