Cerroneho prohra nezůstala bez reakce. Veterán Diego Sanchez se mu musel nahlas vysmát

Cerroneho prohra nezůstala bez reakce. Veterán Diego Sanchez se mu musel nahlas vysmát

Původně spolu měli oba dva bojovat, ale nakonec se UFC jen chvíli před zápasem rozhodlo Sancheze propustit ze svých služeb, díky čemuž Cowboy Cerrone dostal nového soupeře. A ten s uznávaným veteránem neměl žádné slitování.

Jak se asi dalo čekat, podobný neúspěch posloužil jako voda na Sanchézův mlýn. Americká „Noční můra“ příliš dlouho neotálela a musela Cowboyovi vytknout, že hlavní příčinou jeho poslední nezdarů je pouze a jenom on sám.

„Možná by bylo na čase zpochybnit Cerroneho tréninkové metody. Jízdy na motokárách, projížďky na horském kole, závodění, lov, střelba, cestování ve stylu rockové hvězdy apod. Doufám, že toho fanatika vezmou do nemocnice, aby mu zachránili poslední zbytky mozkové kůry,“ popíchl Sanchez.

Svým způsobem nyní Cowboy nevyhrál už šest duelů v řadě, což by pro mnohé bojovníky znamenalo automatický konec. Protože se však jedná o neodmyslitelnou ikonu UFC, rozhodl se jí Dana White dát ještě jednu šanci. Úplně tu poslední…

„Cowboy si přeje ještě jeden zápas v lehké váze a já mu to umožním. Bude to však zápas o všechno. Pokud prohraje, pak skončí,“ upozornil šéf UFC.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue