zombie holloway

Chan Sung Jung: Sebevědomí je zpátky a teď chci Maxe Hollowaye! Důvod? Nemá žádnou sílu!

Korejská Zombie se po bodové výhře nad Danem Igem z turnaje UFC on ESPN 25 rovnou zaměřila na svého dalšího soupeře.

Protože je Chang Sung Jung bojovníkem, který rád vyhlíží ty největší výzvy, řekl si na tiskové konferenci rovnou o Maxe Hollowaye. Toho sice nyní trápí doposud nespecifikované zranění, kvůli kterému byl zrušen jeho duel s Yairem Rodriguezem, ale až se vrátí (a bude to zjevně někdy na podzim), možná by i on rád tuhle výzvu uvítal.

„Díky této výhře nad Danem Igem se mi opět vrátilo sebevědomí a s ním přišla i nová chuť. Dozajista bych nerad zůstal stát na místě, když vím, že je tu volný takový Max Holloway. Chci se s ním utkat jednak proto, že dokážeme lidem doručit skvělou show, a jednak také proto, že ho dokážu porazit. Max nemá žádnou sílu, kdežto já ano, mohu ho vypnout,“ řekl korejský bojovník, který v UFC ukořistil už několik bonusů za působivé výkony.

„Myslím si, že by duel s Hollowayem mohl určit, kdo bude novým titulovým vyzyvatelem. Kdyby to šlo, mohu jít o titul bojovat klidně hned, ale pokud to nepůjde, tak chci Maxe!“ poručil si dobře naladěný Chan Sung Jung, jenž vyslal Danu Whiteovi jasný signál, kterým se mu snaží zamotat hlavu.

Nesmíme ale zapomínat na to, že ve hře je ještě Mexičan Yair Rodriguez, který stále čeká na vhodného tanečního parťáka. A nemohli bychom se divit ani tomu, kdyby byl jeho původně avizovaný zápas s Hollowayem přesunut na nový termín, takže by bez soupeře zůstal nakonec sám Chan Sung Jung.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue