Chandler: Kdyby mi šlo o výsledek, tak Gaethjeho vezmu na zem a utáhnu na submisi

Michael Chandler měl dokonalý plán, jak by Justina Gaethjeho s největší pravděpodobností dokázal porazit. Nakonec ale show vyhrála nad taktikou.

Co jste možná sami nevěděli, je to, že až do poslední chvíle měl Mike jasně stanovený herní plán. Takový, o kterém dokonce poreferoval své manželce, aby se o něj v boji nebála.

„Mé ženě patří ta největší omluva, protože jsem jí říkal, že vím, jak Justina porazit. Ujistil jsem jí, že je můj wrestling lepší jak ten jeho. Dokázal bych proti němu sehrát něco podobného jako Khabib a pak bych ho nejspíš utáhl na submisi. Jsem si jistý, že s touto taktikou bych vyhrál devět z deseti zápasů,“ uvedl bývalý šampion Bellatoru.

Nakonec se ale nechal strhnout atmosférou a předzápasovými sliby. „Tohle jsem prostě já. Jakmile jsem vstoupil do klece, řekl jsem si ‚Čert to vem‘ a začal jsem vysílat ty obří údery. Tohle je prostě v mé DNA, tohle je důvod, proč to bojování tak miluji. A diváci to dozajista milovali také, předvedli jsme jednu z nejlepších bitev celé historie MMA.“

Michael Chandler tak Justinovi Gaethjemu podlehl po třech kolech na body. Úvodní fáze zápasu ovšem patřila jemu, když svého soka dokázal dobře trefit a na chvíli i omámit. Od druhého kola už ovšem na slibný začátek navázat nedokázal a naopak to byl on sám, kdo musel spoustu ran přijmout.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin