Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Michael Chandler boj
Michael Chandler boj

Chandler má špatnou bradu, domnívá se veleúspěšný trenér. V boji s Gaethjem má jasného favorita

Ačkoliv Michael Chandler pevně věří ve svou výhru, tak s jeho názorem ne každý může souhlasit.

Jedním z lidí je například vrchní kouč z AKA gymu Javier Mendez, který v jednom z největších trháků současného roku favorizuje arizonského rváče Justina Gaethjeho. Důvody jsou prosté.

„V této bitvě favorizuji Justina, protože mi přijde, že má celkově lepší bradu. A všichni víme, že v tomto duelu bude padat spousta ran, jeden bojovník otestuje odolnost toho druhého,“ tvrdí Mendez, který tak věří v „Highlightův“ úspěšný návrat na vrchol.

Skvělý postoj ovšem není jedinou věcí, kterou oba borci oplývají. Boje na zemi se však prý asi jen tak nedočkáme.

„Jak Justin, tak i Michael mají skvělý wrestling. Myslím si, že si tuto výhodu navzájem anulují, takže očekávám čistě postojářskou záležitost. Zde už to bude o tom, kdo bude v tomto blázinci odolnější. A dle mého má jednoznačně lepší bradu Gaethje,“ zopakoval Mendez.

Bitva mezi Chandlerem a Gaethjem je průběžně naplánována na turnaj UFC 268, který se má konat 6. listopadu v New Yorku. Tato lokace však může být problémová i z hlediska covid restrikcí, jež od atletů vyžadují povinné očkování. To je ale zase věc, kterou Chandler zásadně odmítá.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin