Chci, aby můj příští zápas byl o titul, přeje si Andrade. Ve hře je trilogie s Namajunas či odveta se Zhang

Jessica Andrade hodlá opět shodit do slámové váhy a dojít si zpátky pro titul, který už jednou vlastnila.

Brazilská bojovnice tehdy po vražedném slamu zničila Rose Namajunas, čímž se poprvé ve své kariéře dostala k mistrovskému titulu. Ten v její moci ovšem příliš dlouho nezůstal, neboť ji hned v dalším zápase knokautovala Weili Zhang.

Následně se Andrade dostala k odvetě s Namajunas, s níž tentokrát prohrála na body. To pro ni byl signál, aby své štěstí zkusila ve vyšší hmotnostní kategorii.

„Chtěla jsem zkusit něco nového, proto jsem se vydala do muší váhy. Potřebovala jsem vědět, jak to tam mé tělo bude zvládat. No a není to zrovna nejhorší,“ přiznávala Jessica.

Návrat ji ovšem láká o něco více. Zejména, když ví, že může napravit dva své předešlé neúspěchy.

„Akorát jsem porazila Cynthiu Calvillo a cítím, že bych opět mohla bojovat o pás. Přeju si se utkat s vítězkou duelu Weili Zhang vs. Rose Namajunas. Chci se opět stát šampionkou, oběma bojovnicím mám co vracet,“ sdělila.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin