Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Chci světu ukázat, že se Jones dá porazit, uvedl Santos, který slibuje velké překvapení

UFC 239 se ponese na opravdu zvláštním nádechu, jenž okoření dva borci z polotěžkých vah. Jedním je velmi dobře známý a obávaný bojovník Jon „Bones“ Jones, který je ve své práci naprosto neomylný, a druhý Thiago Santos. Ten slibuje pro hlavní zápas večera velké překvapení.

T-Mobile Arena v Las Vegas poměrně už velmi brzy uvidí další zápas dvou velkých hvězd. Pro nás fanoušky z domácí scény bude tento duel zajímavější i díky tomu, že jsme se se Santosem mohli vidět na UFC Praha, kde ve třetím kole knokautoval polského soka Jana Blachowicze.

Tato výhra Thiaga vystřelila do čela možných kandidátů, jež budou moct vyzvat mocného „Bonese“, čehož si byl vědom i Dana White, který tento souboj později uvedl v platnost. Nyní je na brazilském borci, aby znovu předvedl část svého kouzla a pokusil se o něco, co se nikomu předtím ještě nepovedlo.

„Jsem tu od toho, abych ukázal světu to, co předtím ještě nikdy neviděl. Jdu si pro Jonese a chci ho porazit,“ potvrdil Santos v živém rozhovoru kanálu MMA Fighting, kde vyzařoval značné sebevědomí. A ještě aby ne, momentálně se nese na vlně čtyř výher.

„Nezajímá mě, kdo sedí na trůnu. My všichni bojujeme o pás a ten má momentálně ve svém držení Jon Jones, což je ku*evsky silný protivník, ale jako takový má také své slabiny. Pokusím se je najít a 6. července na ně zaútočit. Rozhodně hodlám šokovat celý svět!“ dodával pětatřicetiletý Brazilec.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin