Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
masvidal souper mma
masvidal souper mma

Chci takového soupeře, co mi zajistí s Usmanem trilogii, poručil si Masvidal. Možnosti zůstávají dvě

Jorge Masvidal se stále domnívá, že disponuje všemi potřebnými dovednostmi, aby doposud neomylného nigerijského šampiona sesadil z trůnu velterové váhy.

Bojovník s přezdívkou „Gamebred“ to má v rámci titulových bojů 0-2, přičemž obě prohry mu uštědřil zrovna Kamaru Usman, tedy muž, který v UFC ještě neprohrál.

Mínusem pro Usmana je, že mu Dana White do příští obhajoby doslova nakázal zápas s Colbym Covingtonem, což africký zápasník dlouho odmítal, nakonec ale nemohl jinak.

„Colby je jeden z posledních, kteří si tu zaslouží bojovat o titul. Jednak je to falešný člověk a jednak není vůbec aktivní. Vůbec mě nedokázal přesvědčit, že si tu šanci zaslouží. A výhru nad vyčpělým Tyronem Woodleym mu nepočítám,“ pravil tehdy Kamaru, jehož tvrzení nenašlo zastání u šéfa UFC.

Protože je tedy situace na špici velterové váhy dána, ví i takový Jorge Masvidal, že aby svou další šanci v titulovém boji dostal, musí si ji nejprve zasloužit. A to mu údajně zajistí výhra nad nějakým zvučným jménem.

„Fakt je mi u prdele, kdo to bude. Chci toho, kdo mě dostane k trilogii s Usmanem. Všiml jsem si, že mě poslední dobou vyzýval Gilbert Burns, takže to můžeme prubnout. Nicméně i takový Leon Edwards ode mě může dostat nakládačku,“ uveřejnil floridský rváč a držitel symbolického pásu pro Největšího grázla planety.

Jorge nám prakticky neřekl nic nového, zopakoval jen jména dvou bojovníků, jež jsou s jeho dalším zápasem nejčastěji skloňována. Dana White si více přeje spárovat Masvidala s Edwardsem, nicméně britský válečník tuto bitvu prozatím odmítá, proto může být duel s Burnsem reálnější alternativou.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin