Chimaev: Já jsem MMA GOAT. Budu lepším, než kdy byli Mike Tyson či Muhammad Ali

Chimaev: Já jsem MMA GOAT. Budu lepším, než kdy byli Mike Tyson či Muhammad Ali

Devět MMA zápasů, pouhé tři v UFC, ale už teď je údajně nejlepším ze všech. A brzy to všem prý i ukáže.

Abyste mohli být vůbec řazeni do té „GOAT konverzace“, museli byste ve svém životě něčeho dosáhnout. Kolikrát se sem nevejdou ani šampioni s několika obhajobami na kontě, ale takový Khamzat Chimaev tam je prý už teď. Jak je to jenom možné?

„Protože znám své kvality a vím, co dokážu na tréninku. Kdybyste se jen zeptali kohokoliv, s kým se spáruji, budete hned vědět,“ objasňoval Chimaev, který ještě nedávno uvažoval o konci kariéry, protože jej zmohly následky spojené s nemocí covid-19. Čas jeho rány ale vyléčil a on opět hlásí útok na špici.

„Mám za sebou tři zápasy v UFC a v těch ještě lidé nemohli pochopit, jak dobrý ve skutečnosti jsem. Spousta fanoušků stále říká, že porážím ‚průměrňáky‘, a proto teď musím zničit ty, kteří tomu tady vládnou. Vezmu si tedy jejich pásy,“ přisliboval s tím, že plánuje vyhrát titul jak velterové, tak i střední či polotěžké váhy.

„Už teď jsem Mikem Tysonem a Muhammadem Alim tohoto sportu. A budu i lepší, než byli kdy oni, všem to ukážu,“ slíbil Chimaev v rozhovoru pro ESPN.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue