Khamzat Chimaev vyhra ufc 267 1

Chimaev je nová hvězda UFC, teď ho chceme v boji s Diazem, prozradil Dana White

Dana White představil veřejnosti své smělé plány ohledně toho, koho by rád příště předhodil Khamzatu Chimaevovi.

Švédský vlk se po svém příchodu do UFC začal označovat za největšího gangstera ve hře a naznačil, že ani takový Nate Diaz se mu nemůže rovnat. Prakticky ho označil jen za pouhou oběť.

Dana White je ovšem člověkem, který by z této bitvy cítil velký finanční zisk, proto se této myšlenky chytl a začal neprodleně jednat.

„Khamzat je nová hvězda UFC, je to skutečný fenomén. Už nějakou dobu říkám, že je naprosto neuvěřitelný. Cokoliv slíbí, to doručí,“ nešetřil chválou.

„Myslím si, že fight s Natem Diazem by přilákal mnoho pozornosti. Stoprocentně o tom budeme s Natem ještě jednat,“ potvrdil White pro server TMZ Sports.

Tímto se nám tedy odhalil scénář, jaký by rádo naplnilo samo vedení organizace. Khamzat, jak sám tvrdí, je připravený bojovat s kýmkoliv, ale money fightem proti mladšímu z bratrů Diazů by určitě nepohrdnul.

„Přišel jsem sem zanechat nějakou stopu. Myslím si, že by všichni protivníci v divizi měli být na pozoru, ten titul totiž bude už brzo můj,“ avizoval Chimaev, jehož zrak se upřel na pás velterové váhy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin