Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chuck Liddell ufc legenda
Chuck Liddell ufc legenda

Chuck Liddell se ani v 51 letech nevzdává, momentálně se chce rvát bez rukavic

Bývalý šampion polotěžké váhy UFC chce i na stará kolena ukázat, že má stále bojování v krvi.

Chuck Liddell není prvním a zjevně ani posledním bojovníkem, u něhož se podobné choutky probudily. Spousta dalších MMA veteránů hledá nyní uplatnění v boxu a legendární „Iceman“ si dokonce zvolil ještě tvrdší cestu, a sice box bez rukavic. Trvá však na tom, aby to pro něho bylo finančně výnosné.

„Jsem otevřený návratu, budu bojovat v BKFC, pokud mi zašlou nějakou zajímavou nabídku. Pokud má organizace zájem, já ten zájem budu mít taky, jen se mi to musí finančně vyplatit,“ odhalil Liddell pro FITE TV.

Chuck Liddell ufc legenda boj

Toto je tedy podruhé, co bývalý šampion naznačuje choutky vrátit se zpátky do akce. Naposledy jsme se s ním v roce 2018 mohli vidět pod taktovkou Golden Boy MMA, kde se střetl se svým starým známý rivalem Tito Ortizem. Tomu tentokrát ale podlehl na KO.

Zejména v Americe nyní roste popularita boxerských zápasů bez rukavic, jež pořádá organizace Bare Knuckle Championship. Pod její vlajkou jsme nedávno mohli vidět například Artema Lobova, Rachael Ostovich či Paige VanZant.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin