Nate Diaz mma ufc

Čím jsem starší, tím jsem lepší, chlubí se navrátilec Nate Diaz. Jak hodlá zamést s Edwardsem?

Nate Diaz údajně zraje jako víno. I když věk nemůže zastavit, výkony od něho můžeme očekávat stále jenom lepší a lepší.

Již za týden dojde k návratu dnes už prakticky legendárního stocktonského rváče, jehož zápasy budí napříč bojovým světem vždy velkou pozornost. Ačkoliv on sám není tak aktivní, jak bychom od něho očekávali, na výkonnostním propadu to znát nebude.

„Jsem profesionální bojovník, který se tomuto sportu věnuje už nějakých 10-15 let. Čím jsem starší, tím jsem lepší. Nikdo nedokázal zůstat stát na vrcholu tak dlouho, jako jsem to dokázal já,“ sdělil šestatřicetiletý válečník, jehož jsme v kleci mohli naposledy vidět v listopadu roku 2019. Tedy ještě před vší tou koronavirovou krizí.

Nyní ho však bude čekat pekelně těžká zkouška, jíž ztvárňuje současná trojka žebříčku velterové váhy Leon Edwards. „Jsem tu od toho, abych se i nadále rval s těmi nejlepšími. Přesně o to tu běží. Vždy se chci prát s tím nejlepším možným soupeřem, jaký je k dispozici, a pokaždé chci vyhrát,“ říká borec, kterého ukončit je prakticky nemožné.

O výhře v duelu s Edwardsem prý rozhodne komplexnost. „Určitě se ho budu snažit porazit jakýmkoliv možným způsobem. Budu se pokoušet zahrozit ze všech aspektů boje a předvést svůj nejlepší výkon,“ dodal Nate Diaz, který by se v případě výhry mohl dostat až k nečekanému titulovému boji.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue