Co ta Youtuberská močka Jake Paul předvádí? Na McGregora může zapomenout, vytočil se Dana White

Co ta Youtuberská močka Jake Paul předvádí? Na McGregora může zapomenout, vytočil se Dana White

Youtuber Jake Paul doručil to, co slíbil a potupně ukončil už v prvním kole bývalého MMA šampiona Bena Askrena. Ihned po zápase tak začali fanoušci vášnivě spekulovat, s kým se Jake utká příště.

Ten si teď může vybírat, protože pro ostatní zápasníky představuje zápas s ním rychlou cestu k penězům. Sám Paul by se ale nejraději utkal s Conorem McGregorem. Proti tomu se však ostře ohradil prezident UFC Dana White.

„Proč sakra nezápasí s nějakým boxerem? Proč pořád vyzývá borce z UFC? Asi jim budu muset omlátit o hlavu další dopis od právníka. Zas*aní idioti. Ať si jde zápasit s boxery. Nechápu, co to předvádí,” rozčílil se Dana White, který má na Jakea zřejmě pěknou pifku.

Ještě aby ne, údajně totiž prohrál milion dolarů sázkou na Bena Askrena. Dana White má určitě páky na to, aby uskutečnění zápasu mezi McGregorem a Jake Paulem bojkotoval, ale třeba ho nakonec prachy obměkčí.

Zápas mezi Paulem a McGregorem by totiž zcela jistě trhal rekordy ve sledovanosti a dost možná by se prodal rekordní počet PPV. Už na zápas s Askrenem se Youtuberovi podařilo prodat neuvěřitelných 1.5 milionu PPV.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue