Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Cody Garbrandt nazor ufc
Cody Garbrandt nazor ufc

Cody Garbrandt vysvětlil, proč si teď v UFC zaslouží bojovat o titul

Na kontě má jednu výhru z poslední pěti zápasů, přesto věří, že by měl být další v pořadí v boji o titul muší váhy.

V nejnižší váhové kategorii UFC se nedávno zamíchaly karty. Nebezpečný a uznávaný Brazilec Deiveson Figueiredo byl na trůnu vystřídán prvním ryze mexickým šampionem Brandonem Morenem, jehož dovednosti by rád nyní ověřil bývalý šampion bantamové váhy Cody „No Love“ Garbrandt.

Cody měl již kdysi zamířit do muší divize, ale zdraví mu nepřálo, a tak nakonec přišel o svou mistrovskou příležitost. Místo toho setrval ještě v bantamu, kde ho ale na body přemohl Rob Font.

Teď se situace přeci jen vyjasnila a „No Love“ hodlá zamířit opět k titulovým bojům.

„Myslím si, že můj zápas s Morenem dává dokonalý smysl, jelikož se konečně budu moct přesunout do té váhové kategorie, jíž je nejvíce přizpůsobena stavba mého těla. Už kdysi jsem tu měl přislíbenou titulovou bitvu, je na čase to splatit,“ vysvětluje Garbrandt.

„Pokud chce tento fight i šampion, pak nevidím žádný důvod, proč bychom ho nemohli zrealizovat. Moreno si naposledy stylově poradil s Figgym, považuji ho za dobrého zápasníka, jehož styl perfektně prověří mé zkušenosti,“ sdělil pro TMZ Sports.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin