Colby Covington říká, že je připraven naskočit jako náhradník do UFC

Colby Covington avizuje, na jaký zápas a proti komu bude připravený

Ve velterové váze jsou jenom dva lidé, jimž Colby Covington touží nakopat zadek.

Co však osud nechtěl a s čím se ještě před pár týdny nedalo vůbec počítat, bude to, že se oba dotyční střetnou mezi sebou. UFC totiž dalo zelenou souboji Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal 2, kvůli čemuž se Colbymu zbortily představy o ideálním soupeři. Flintu do žita však ještě házet nehodlá.

Colby Covington je připraven zápasit

„Mým hlavním záměrem teď je, abych se stal náhradníkem pro tuhle bitvu,“ oznámil Covington v rozhovoru pro kanál The Schmo. Snažil se tak naznačit, že se už dlouhé týdny drží v dobré kondici i regulérní předzápasové přípravě a bude připraven kdykoliv naskočit.

„Pokud se cokoliv stane, jestli se někdo zraní nebo někdo chytí covid, já budu připravený nastoupit. Proto se držím ve skvělé kondici i optimální váze, abych neměl s případným shazováním problémy,“ prozradil.

Podstatné je si vyřídit staré účty. „Marty fakenewsman (Usman) je ten největší podvodník pod sluncem. Všichni ví, že kdyby tenkrát nesimuloval tu ránu do rozkroku, ukončil bych ho. Ale on se mi teď raději vyhýbá a vybírá si takové soupeře, kteří jsou pro něho nejsnazší. Svému trestu ale neuteče!“ oznámil Covington.

A totéž platí i pro Masvidala. „Ten člověk ztratí svou slávu tak rychle, jako ji získal. Je to čistě průměrný fighter, který si nadělal do kalhot, když měl čelit nejlepšímu zápasníkovi velterové váhy planety – mně,“ dodal Colby, který považuje duel s Masvidalem za jeden z nejlehčích vůbec, jakého se v UFC může dočkat.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue