Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Covington a bitva o titul? Nechceme ho! zní jasně z Usmanova týmu. Důvodů je mnoho
Colby Covington mma

Colby Covington přitápí pod kotlem: Kromě mě nebojoval Usman s nikým pořádným!

Nejenže je Kamaru Usman králem všech „EPO podvodníku“, ale navíc i bojuje pouze s lehkými soupeři.

A pokud Colby Covington zmínil „lehké soupeře“, myslel tím nejenom snadné cíle, ale zároveň takové borce, kteří stavbou těla odpovídají divizi lehké váhy (do 70 kg). Přesně takoví soupeři jsou údajně oblíbeným cílem současného šampiona velterové váhy (77 kg).

„Všichni se baví pouze o tom, jak je Marty (Kamaru Usman) neporazitelný fighter a jaký má skvostný MMA rekord. Ale vždyť on poráží jen odpad z lehké váhy! Přesně takové splašky, které před deseti lety dokázal porazit i Jorge Masvidal, a to už je co říct,“ spustil Colby ve svém tradičním rýpavém stylu.

„Pokud mám být zcela upřímný, Kamaru neporazil vůbec nikoho, tak jak můžete mluvit o jeho progresu coby jako bojovníka? Nemluvě o tom, že si své výkony vylepšuje erythropoetinem (EPO), důkazy jsou vidět po celém jeho těle,“ poukazoval Chaos na Usmanovo akné, které má být výsledkem užívání zakázaných látek.

S ohledem na tuto slovní válku je už teď jisté, že se začátkem listopadu můžeme těšit na velmi zajímavou podívanou, která bude okořeněna o jeden z nejvyšších stupňů pověstné „Zlé krve“. Kamaru a Colby se skutečně nemusí a podobných nadávek dozajista bude ještě přibývat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin