Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Conor McGregor byl označen za pátého nejlepšího trashtalkera ve světě sportu. Kdo je před ním?

I když nám v posledních měsících ukazuje už více pokory, stále mu nejde upřít, že nejen sebe, ale MMA obecně proslavil hlavně díky svému prořízlému jazyku.

Conor McGregor byl nyní dle populárního YouTube kanálu WachMojo.com, které má více než 23 milionů odběratelů, označen za pátého největšího trashtalkera v celé sportovní historii. V rámci čistě bojového odvětví se před něj dostala dvě jména.

1. Muhammad Ali (box)
2. Mike Tyson (box)
3. Michael Jordan (basketball)
4. Chad Johnson (NFL)
5. Conor McGregor (MMA)
6. Floyd Mayweather Jr. (box)
7. Richard Sherman (NFL)
8. John Patrick McEnroe (tenis)
9. Shannon Sharpe (NFL)
10. Ronda Rousey (MMA)

V každém případě se nejedná o žádnou anketu, za níž by jednotlivá jména měla dostat nějakou cenu. Jde pouze o úkaz toho, jací atleti se postarali o popularizaci sportu tím, že se nebáli říct to, co měli zrovna na jazyku.

Zároveň se vyplatí podotknout, že existuje vícero druhů trashtalku. Někdy se může jednat o bezvýznamné brblání, někdy o cílené rýpaní, v extrémních případech může dojít až k urážkám na rodinu. Každý k tomu přistupuje trochu jinak.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin