Conor McGregor má vážný problém! Sexuální obtěžování je skutečné, tvrdí svědci. Velkou roli hrál alkohol

Proč se Conor McGregor najednou uzavřel před zraky veřejnosti, když je nevinný? Na to se ptala britská media, která nyní přišla s odpovědí. A ta může být pro spoustu lidí dosti znepokojivá.

Irská MMA hvězda během pondělí prohlásila, že se cítí emočně na dně. K případu, z něhož byla obviněna, však dodala, že na něm nemá žádný podíl.

Toto tvrzení se rozhodl přezkoumat deník The Sun, který ovšem zjistil, že to zcela zase taková pravda není. Conor McGregor, který kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování zrušil všechny své veřejné akce, se prý vážně obnažoval před neznámou osobou.

mcgregor_piti_alkohol_obtezovani

Dle prohlášení očitých svědků, jejichž informace byly posbírány a zveřejněny během pondělní půlnoci, se jindy slavný bojovník 6. září v přístavním městě Calvi na ostrově Korsika tak opil, že ukazoval své intimní partie vdané ženě, která se právě chystala jít na toaletu.

McGregor v baru nebyl sám. Po jeho boku stálo hned několik bodyguardů, kteří celému incidentu jen přihlíželi. K ničemu vážnějšímu však prý nedošlo. Pouze k tomuto „laškování“.

Žena, jež byla irským zápasníkem pokoušena, se z baru nakonec vypařila. Dané chování jí vylekalo a neměla z něho dobrý pocit, popsala policii.

Svou stížnost tato doposud anonymní osoba oficiálně předložila 10. září a o tři dny později se McGregor na policejní stanici podrobil výslechu, kde všechny informace popřel.

Údajně je ale možné, že si z incidentu nemusí příliš pamatovat. Jeho tým totiž přiznal, že se Conor opravdu 6. září nacházel v baru. Kolik toho ovšem vypil, to už nikdo nezmínil.

Alkohol byl mimo jiné jednou z příčin, na které se Conor vymluvil, když prohrál zápas s Khabibem Nurmagomedovem. Tehdy se prý pořádně nepřipravoval, nebyl stoprocentně fit, ani stoprocentně koordinovaný. Po tomto incidentu je nutné si přiznat, že nějaký návrat vypadá méně reálný…

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue