Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor syn

Conor McGregor odhalil, jaký bojovník ovládne novou generaci MMA

Smíšená bojovná umění čeká velmi zářivá budoucnost, je přesvědčený Conor McGregor, který už teď ví, jaké jméno jí bude vládnout.

Možná se jedná o poněkud pošetilou predikci, ovšem nebyl by to Conor McGregor, aby už s předstihem nezačal dělat promo svému následovníkovi. A tím nemá být nikdo jiný jak jeho čtyřletý syn Conor Jack McGregor Jr.

„Se svým synem trénuji od prvního dne, co to bylo možné. Pamatuji na chvíle, jak mohl sotva stát, ale už mlátil do pytle. Pevně věřím, že má bojování v krvi. Lidé o něm už teď tvrdí, že až mu bude 15 let, tak mi bude schopný nakopat zadek,“ směje se slavný Notorious.

„Jsem přesvědčený o tom, že tohle bude nejlepší bojovník budoucnosti. V den, kdy poprvé nastoupí do klece, na něj nebudu moct být více hrdý. Správný otec si vždy přeje, aby ho syn následoval v jeho stopách. Mým úkolem mu je v tom pomoct. Přeju si, aby mě nejen napodobil, ale i překonal. Tohle je úděl života,“ lebedil si McGregor v interview u Mayora Francise Suareze.

Protože jsou Conoru Jacku McGregorovi Juniorovi zatím jen čtyři roky, bavíme se prozatím o hodně vzdálené budoucnosti. Nicméně kdo ví, třeba si někdo z vás v té době na tuto predikci vzpomene.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin