Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Conor McGregor reakce prohra
Conor McGregor reakce prohra

Conor McGregor reaguje na prohru s Poirierem. Krev se v něm jenom vaří

Conor McGregor je frustrovaný tím, že mu trilogie nevyšla, jak si představoval. Že se ale Dustin prohlásil za právoplatného vítěze, z toho se mu v žilách začíná vařit krev.

„Karma je jako zrcadlo, já jsem vyhrál, tečka!“ oznámil Poirier, který si dle oficiálního verdiktu na své konto připsal další výhru formou TKO. Ve své mysli nepochybně cítil zadostiučinění za to, jak ho jeho irský protějšek po celou dobu propagace zápasu urážel.

Nebyl by to ale Conor, aby si takovouto reakci nechal líbit. „Tahle věc ku*va není u konce! Dustina jsem natrefoval, on měl potíže vůbec držet distanc. Takovýto výsledek je podvrh!“ zlobil se, že zlomeninu své nohy nemohl ovlivnit.

Dustin však nastínil, že se o tu frakturu zapříčinil sám, když dobře vykryl jeden z Conorových kopů. „Už když Conor vysílal leg kick, který jsem vykryl, cítil jsem mírné křupnutí,“ naznačoval, že k té zlomenině dopomohl.

Conor však nesouhlasil. „O nic ses nezapříčinil! Nic jsi nevykryl!“ oponoval. „Tvá žena je stále v chatu na mém Instagramu. Hej, zlato, napiš mi a potom spolu pokecáme, ty malá děvko!“ snažil se Poiriera rozhodit.

Jak tedy vidno, mezi oběma bojovníky se stále vaří zlá krev, což cítí i Dana White, který by svolil ke čtvrtému zápasu. „Nemůžeme dopustit, aby ta trilogie skončila takhle. Ta situace stále není uzavřená!“ nesouhlasil s finálním verdiktem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin