Conor McGregor má vítěznou taktiku pro zápas v UFC

Conor McGregor už ví, jakým způsobem vyzraje nad Dustinem Poirierem

Conor McGregor se ničím netajil a veřejnosti odhalil způsob, jak naloží s Dustinem Poirierem.

I když se Dustinovy šance minimálně na papíře do trilogie výrazně zvýšily, irská MMA hvězda si hodlá opět ukradnout všechnu slávu jen pro sebe. Podobně jako dokázala vstát do odvety proti Nateu Diazovi, tak se pokusí prodrat i v trilogii s americkým „Diamondem“.

„Má predikce je tu! Trilogii vyhraju front kickem přímo do nosu. Stane se tak ve čtvrtém kole,“ podělil se Conor o svůj tip. „Dustinův nos potřebuje narovnat a já budu tím chirurgem, který to provede,“ přidal.

Není žádným tajemstvím, že má Poirier lehce pokřivený nos. On sám už uvažoval o operaci, ale zatím ji odkládal. „Možná mě k tomu nějaký soupeř konečně donutí,“ žertoval kdysi rváč z americké Louisiany, v jehož moci byl i titul dočasného šampiona z divize lehké váhy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Trilogie mezi Dustinem a Conorem se dočkáme 10. července na turnaji UFC 264. Doposud se počítá s tím, že se role organizátora ujme Nevada, ale kdyby to náhodou restrikce ohledně koronaviru nedovolily, bude akce přesunuta tam, kde budou moct být fanoušci. A to je pro tuto chvíli například Texas nebo Florida. Ten výčet bude ovšem postupem času stoupat.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue