Conor McGregor chovani

Conor McGregor vůbec poprvé vysvětlil, proč neustále přidává a maže vulgární příspěvky

Ostré a osobní nadávky, které vždy záhadně z jeho sociálních sítích zmizely. Proč Conor McGregor pravidelně maže své vulgární příspěvky?

Doposud jsme na toto téma neznali odpověď, až nyní v rozhovoru s fanoušky o něm sama irská bojová legenda povyprávěla. A ačkoliv to prý údajně nevypadá, jde jí o to, aby její profily působily „dětskou nevinností“, i když se zde čas od času objeví materiál hraničící s kriminálem.

„Hej, kokoti, dýchejte. Kdo tomu nerozumí, ten tady musí být nový. Pokaždé řeknu to, co potřebuji říct. Media si to přeberou, rozšíří do světa a pak to ze svých stránek smažu. Účel to splnilo,“ odepisoval svým fanouškům.

„Nechci si na svých stránkách ponechával cokoliv negativního, nemám to rád!“ zdůraznil hvězdný Notorious, který se pár okamžiků předtím hezky rozepsal o koronavirové situaci v Irsku a obul se do vlády, že dělí občany na očkované a neočkované. Své emocemi nabité příspěvky pochopitelně později opět smazal.

Podobně tomu je i v případech, kdy se Conor opírá do nějakých konkurentů v žebříčku či v UFC obecně. Několik peprných poznámek splní svůj účel, media si je přeberou a on pak vše může smazat a znovu nasadit nevinnou dětskou tvář.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin