Conor na sobě neuvěřitelně maká, vrátí se jako střední váha, říká kouč

Conor McGregor hraje s kartami, které mu rozdal osud. Jelikož zatím nemůže regulérně trénovat, tak pracuje na své fyzické stránce. A ta je nyní prý hodně slušná.

Jak prozradil jeho trenér John Kavanagh v rozhovoru pro Submission Radio, hvězdný Ir se v době rekonvalescence ze zlomené nohy věnoval hlavně silovým tréninkům, jimiž zpevňoval horní část těla.

Když měl McGregor odůvodnit podstatu svých činů, řekl pouze, že příště nechce ponechat nic na náhodě a hodlá Dustina jasně knokautovat. Jak na tom jsou ale jeho další stránky, to se teprve dozvíme.

„Příštích pár týdnů se spolu konečně vrhneme do nějaké větší přípravy, tak uvidíme, jak je na tom kondičně. Za sebe mohu ale říct, že se Conor doteď věnoval samým silovým tréninkům a vypadá opravdu ohromně. Myslím si, že až se vrátí, bude z něho regulérní střední váha,“ smál se Kavanagh.

Společně s avizovaným návratem se McGregor nechal slyšet, že jeho příštím soupeřem bude pouze ten, kdo drží v lehké váze titul. Pakliže má nyní ovšem muskulaturní postavu odpovídající střední váze, nečeká ho snadné hubnutí.

„Uvidíme, co sám Conor bude do budoucna chtít. Určitě by se nebránil ani přesunu do veltru, ale teď tu má tu nedořešenou situaci s Dustinem Poirierem. Akorát čekáme na nějaké potvrzení ze strany UFC, abychom měli jistotu, kdo bude náš příští soupeř,“ sdělil Kavanagh.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin