Nejnebezpečnější bojovník v lehké váze UFC? Cormier opomenul celou špičku a ukázal na zázračné jméno

Conore, je na čase! Vykašli se na Poiriera a přijmi tuto výzvu, apeluje na Ira Cormier

Daniel Cormier naléhá na McGregora, aby přijal ještě jeden zápas, než půjde bojovat o titul lehké váhy.

Ačkoliv nemá cenu předbíhat, ale situace je taková, že nás v prosinci bude čekat bitva mezi Charlesem Oliveirou a Dustinem Poirierem. Papírovým favoritem je už teď samozřejmě Dustin, a pokud šampiona přemůže, zaujme jeho místo na trůnu lehké váhy.

Následně se bude už jenom čekat na to, kdy se vrátí Conor McGregor. Dana White tipuje, že to bude někdy v květnu či červnu, takže by ho potom rovnou mohl zapojit do „nezasloužené“ bitvy o pás. To se ale mnohým fanouškům nelíbí a nelíbí se to ani Danielu Cormierovi.

„Je potřeba, aby si Conor na konto připsal ještě aspoň jednu výhru. Přeci jen, mít to v posledních zápasech 1-3 a pak jít hned o titul, to nevypadá vůbec dobře,“ uvedl bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií ve vysílání ESPN.

„Nikdy jindy k tomu nebyla lepší příležitost, ale teď to dokonale sedí. Conore, je na čase, abys přijal trilogii s Natem Diazem. To jsou dva nejlepší trashtalkeři v celé hře, jejich zápas má velký příběh a budí obří zájem. Pokud tohle McGregor vyhraje, nikdo neřekne ani slovo, že si nezaslouží bojovat o pás,“ navrhuje Cormier.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.