Nejnebezpečnější bojovník v lehké váze UFC? Cormier opomenul celou špičku a ukázal na zázračné jméno

Cormier: Edwards teď riskuje, že když prohraje, tak předá svou titulovou šanci Masvidalovi

Že by nakonec váhavý Leon Edwards udělal chybu, když kývnul na zápas s Jorge Masvidalem?

Ve velterové váze neměl kromě šampiona Usmana nikdo delší vítěznou šňůru. Britský Rocky zde drží sérii devíti výher, přičemž naposledy si poradil s Natem Diazem.

Situaci v UFC ovšem řídí Dana White a ten určil, že šampiona vyzve Colby Covington, což znamená, že Edwards opět zůstal bez soupeře a před sebou měl dvě možnosti. Buďto trucovat, o což se dlouhou dobu snažil, anebo kývnout na další fight.

Edwards nakonec i po zatlačení ze strany UFC přijal fight s Jorge Masvidalem a teď riskuje, že jeho devítizápasová vítězná šňůra přijde vniveč, pokud prohraje s člověkem, který má na kontě dvě prohry v řadě.

„Nějak tomu nerozumím, proč by měl Leon bojovat s chlápky, co jsou v žebříčku pod ním? Leon je v pozici, kdy má usilovat o titul, na který si mohl klidně počkat. Sorry, Rocky, ale tímto fightem s Jorgem moc riskuješ…,“ řekl Daniel Cormier pro ESPN.

Duelu mezi Edwardsem a Masvidalem se dočkáme 11. prosince. Očekává se, že pokud britský bijec prohraje, skutečně by svou titulovou pozici mohl přenechat svému floridskému přemožiteli.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin