Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor blazen
Foto: Instagram/Conor McGregor

Cormier odhalil, jaká byla Khabibova reakce na McGregorovy poslední útoky na rodinu

Když zemřel Khabibův otec Abdulmanap, původně mu McGregor vyjadřoval upřímnou soustrast. Postupem času se v něm ale probudilo opět to staré já, které naznačilo, že si vlastně Abdulmanap zemřít zasloužil.

Notorious v posledních dnech opět posunul laťku o něco dále, když reagoval na Khabibův komentář „Dobro vždy vítězí nad zlem“. Orel tak poukazoval na to, že Dustin opět porazil Conora, jenž před zápasem vedl několik nemístných řečí, které okořenil o své klasické útoky na rodinu soupeře.

McGregor se ovšem znenadání obul do Khabibova zesnulého otce a napsal: „Takže covid je dobro a tvůj otec zlo?“ Nemluvě o tom, že se hned po tomto Tweetu obrátil na Dustina a jeho manželku, jimž slíbil smrt ve spánku.

Daniel Cormier je blízký Orlův přítel a zároveň bývalý tréninkový parťák z AKA gymu. Proto se snažil ujistit, že je jeho týmový kolega v pořádku. „Hned jsem volal Khabibovi a zeptal se ho, zdali je v pohodě, protože tentokrát tu hranici McGregor překročil nejvíce, jak to jen šlo.“

Snadné to však není, jelikož má Conor na své straně mnoho příznivců a ti ho budou následovat, ať už řekne cokoliv… „Nebylo to pro něho příjemné, ale Khabib to prostě musel spolknout. Je v pozici, ze které s tím nemůže nic dělat. Není to žádný money fighter, aby spěchal za odvetou, a není to ani člověk, který by někomu nadával. Je prostě v důchodu, a tak to i zůstane,“ řekl Cormier.

Lidem, co Conora podporují, se ale dost diví. „Upřímně by v tomto sportu měla existovat nějaká hranice, kterou nesmíte překročit. Sám se divím, kolik lidí ještě Conora v takovémto chování podporuje. V minulosti mu trashtalk fungoval, dokázal jím rozhodit své soupeře, teď ale už jen podkopává sám sebe,“ doplnil bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin