Cormier překvapil: Jones si vydělává stejné peníze jako Khabib, víc si nezaslouží!

Cormier překvapil: Jones si vydělává stejné peníze jako Khabib, víc si nezaslouží!

Jon Jones si údajně říká o lepší výplatu v UFC neopodstatněně.

Kolik zápasníci dostávají z bonusů za PPV, to je zatím utajeno, nicméně co se týká té garantované základní mzdy, ta se jen zřídkakdy dostane nad hranici jednoho milionů amerických dolarů. Nejčastější výjimku v tomto ohledu představují Khabib Nurmagomedov či Conor McGregor.

Daniel Cormier nově odhalil, že pokud jde o celkovou vydělanou sumu, Jones si i navzdory svým nářkům vydělává stejně, co si vydělával Khabib. A na víc údajně nemá nárok, jelikož si to ani nezaslouží.

„Pokud se na to podíváme, Khabib si vydělával v posledních zápasech 8-10 milionů dolarů. Jedná se o částku, kterou si vydělává i Jones? Samozřejmě! A osobně si nemyslím, že si zaslouží více. Rozhodně si nezaslouží McGregorovy peníze,“ zmínil se Cormier.

„Jsem si jistý, že je UFC Jonovi ochotno těch 10 milionů za zápas s Ngannouem zaručit. Nikdy předtím mu takto vysoká základní cena garantována nebyla. Víc si nezaslouží, protože to prostě není McGregor a takovou pozornost nebudí,“ nastínil bývalý šampion dvou váhových kategorií, který nechápe Jonesovo trucování.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue