Cornelia Holm
Cornelia Holm

Cornelia Holm se chystá na Štvanici a slibuje Szabové první porážku

Lucia Szabová zatím kosí své soupeřky s brutální lehkostí, ale na její příští oponentku to příliš velký dojem neudělalo.

Cornelia Holm se považuje za jasnou favoritku a hned se také dozvíme, v čem má podle ní oproti Lucii navrch. „Oproti Szabové jsem daleko zkušenější a určitě budu lepší v grapplingu. To, jakým způsobem vyhraji, mi je jedno, ale jsem přesvědčená, že budu první bojovnicí, která Lucii připraví porážku.“

Třiatřicetiletá švédská bojovnice má s tuzemskou scénou již nemalé zkušenosti. Nejprve na OKTAGONu 12 porazila Veroniku Rodovou a následně na turnaji OKTAGON 19 podlehla české jedničce Lucii Pudilové.

Celková bilance sympatické bojovnice je čtyři výhry a tři porážky. Stejný počet vítězství si zvládla připsat i Szabová, která na rozdíl od Švédky kariéru sotva odstartovala.

Hlavně fantastické KO, které odnesla na OKTAGONu 22 Christina Netz, rezonovalo mezi fanoušky ještě několik týdnů po akci. Právě zkušenosti z muaythai jsou podle Holm silnou stránkou slovenské naděje.

Cornelia Holm si věří

„V žádném případě Lucii nepodceňuji, protože vím, že je to velmi silná a zkušená thaiboxerka. Slibuji pořádnou show a rozhodně chci vyhrát. Chci všem ukázat, že jsem na úplně jiné úrovni než Szabová.“

Cornelia se silných slov nebála, ale teď jej musí také potvrdit v kleci. Lucia bude mít znatelnou výškovou převahu a na styl Holm bude určitě výborně připravená. Každopádně zápas dostal tímto prohlášením nový náboj a my se můžeme o kousek více těšit na 26. července.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin