couture paul jake logan

Couture: Jsem šťastný, že se lidé jako Jake Paul starají o to, aby MMA fighteři měli lepší platy

Bývalý šampion těžké váhy UFC je šťastný, že konečně někdo lobuje za MMA zápasníky, aby měli lepší výplaty.

Jake Paul je člověkem, jenž poslední týdny na bojové scéně budí opravdu obří pozornost. Většina lidí jeho prací opovrhuje, ale pak se tu najdou i tací, kteří se jí zastávají. Jedná se o jedince, jež vidí za oponu dění.

„Jake Paul je jediný člověk, který má odvahu vystoupit před Danu Whitea a vpálit mu přímo do očí, jaké mají MMA zápasníci mizerné výplaty. Jediné, co nechápu, proč v tomto boji bojuje sám,“ zmínil se Randy Couture, jenž byl součástí legendárních počátků UFC.

„Každý sport má mít svého hrdinu. V boxu to byl Muhammad Ali, který se postaral o to, aby si i boxeři vydělávali. V MMA by to měl být Conor McGregor, ten to ale z nějakého důvodu teď nedělá, a tak ho musel zastoupit jeden šílený kluk z internetu,“ uváděl.

„Jsem šťastný, že se toho někdo chopil protože se z MMA stal už regulérní sport,“ podotkl Couture, který tak schvaloval Paulovu činnost. On sice bojuje uvnitř šestnácti provazů, ale do ringu tahá hlavně MMA zápasníky. A ve svých promo videích často zmiňuje UFC či Danu Whitea se slovy, že hodlá dát tuto neblahou finanční situaci do pořádku.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue