Covington a bitva o titul? Nechceme ho! zní jasně z Usmanova týmu. Důvodů je mnoho

Covington a bitva o titul? Nechceme ho! zní jasně z Usmanova týmu. Důvodů je mnoho

Ali Abdelaziz veřejnosti poskytl další kontroverzní rozhovor, jak už má víceméně pravidelně ve zvyku.

Naposledy se Usmanův manažer snažil vysvětlit, proč v žádném případě nechce, aby Colby Covington nyní s jeho svěřencem bojoval o titul velterové váhy. A to i navzdory tomu, že si fanoušci či Dana White přejí pravý opak.

„Proč si Colby nezaslouží bojovat o pás? Protože je to odpad společnosti. Ten člověk nemá úctu k nikomu a k ničemu. Kamaru ho už jednou zničil, zlomil mu čelist, ale on si furt bude mlet svoji. Kdo dostane KO v titulovém boji, ten si prostě nezaslouží odvetu,“ rozvášnil se Abdelaziz v obsáhlém rozhovoru pro MMA Junkie.

„Dívejte se na to, jak chcete, ale pro nás je to nezajímavý člověk. Kdyby to s tím titulem myslel vážně, už dávno by přijal nabídku k zápasu s Edwardsem, Burnsem nebo dalšími. Už dávno mohl dokázat, že si Usmana zaslouží,“ pokračoval.

„Kamaru už ho jednou zlomil, vzal mu duši a on se od té doby zmohl jen na jednu výhru, a to ještě navíc nad vyčpělým Woodleym. Opravdu si nemyslíme, že by lidé s takovýmto přístupem měli zápasit o pás. Pokud chce naši pozornost, musí si ji zasloužit a bojovat. To je to, oč tu běží a co požadujeme. V opačném případě má smůlu, nemá žádné privilegium před Chiesou a dalšími vyzyvateli v divizi,“ zdůraznil Abdelaziz.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue