Covington a Edwards se opřeli do „průměrného“ Masvidala. Oba se shodli na tom, že je s*ačka

Covington a Edwards se opřeli do „průměrného“ Masvidala. Oba se shodli na tom, že je s*ačka

Kamaru Usman má za sebou další úspěšnou obhajobu. Se svým soupeřem neměl sebevětší problém, což donutilo další konkurenty v divizi k reakci.

Leon Edwards a Colby Covington se shodně domnívají, že je Jorge Masvidal na špici velterové váhy čirou náhodou. Už tak pro ně bylo velkým překvapením, že se dostal k opětovnému titulovému boji, který údajně jenom potvrdil, že v něm neměl co dělat.

„Říkám vám to už tři roky. Jorge je prostě sračka. Tak už mi věříte?“ dotazoval se Edwards chvíli po tom, co šampion Usman floridského rváče knokautoval ve druhém kole. A to i navzdory tomu, že se Jorgemu nyní dostalo poctivé předzápasové přípravy, o níž po prvním střetu žádal.

„Marty opět předvedl slabý výkon, ale abyste porazili Jorgeho, na to nemusíte být extra dobří. Kolik že to má? Nějakých dvacet proher už?“ přidával se v rýpání Covington, jenž předurčoval, že kdyby se s Masvidalem jednou utkal i on, výsledek by byl podobně jednoznačný.

A měl by to být zejména Covington, kdo by svá slově mohl proti šampionovi příště potvrdit. Jak se totiž nechal sám Dana White slyšet, další na pořadu dne by měla být právě odveta mezi Colbym a Usmanem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue