Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Covington vyjadreni
Covington vyjadreni

Covington: Bitva s Masvidalem už pro mě nemá žádný smysl, jeho chvilka slávy je dávno pryč

Jorge Masvidal prohlásil, že se při svém návratu do klece bude chtít střetnout s Nickem Diazem nebo Colbym Covingtonem. Ani jedna varianta mu však s největší pravděpodobností nevyjde.

Nick Diaz je momentálně jen krůček od oficiálního oznámení duelu s Robbiel Lawlerem a Colby „Chaos“ Covington se oproti tomu hodlá dívat v žebříčku jenom nad sebe. A nad ním se nachází jenom jediné jméno – Kamaru Usman.

„Duel s Masvidalem pro mě dával smysl dříve, než si dal ještě odvetu s Usmanem. Teď už má ale po kariéře. Vydělal si prachy na důchod, jeho schopnosti jsou nulové a pro mě by to byla snadná výhra. Když jsem ho ničil pravidelně na tréninku, tak pochybuju, že by to v zápase mohlo být jiné,“ prohlásil Colby o svém bývalém tréninkovém parťákovi z American Top Teamu.

„Jorge ví, že vlastním jeho duši. Na kontě má nějakých 20 proher. Je to ryze průměrný zápasník, jeho chvilka slávy je pryč. UFC i fanoušci by mě do této bitvy museli fakt přinutit, protože já v ní nemám co získat. Každopádně budu poslouchat to, co si zejména mí fanoušci přejí. A já vím, že mě všichni tlačí k odvetě s Kamaru předstíračem zranění Usmanem,“ pronesl Chaos v interview pro MMA Junkie.

Zdali se Covington své vytoužené odvety dočká, na to jsme dosud nedostali jasnou odpověď. Situace se stále nezměnila. UFC si odvetu přeje, šampion Usman nikoliv. A tak jednání stále stojí na mrtvém bodě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin