Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Colby Covington ufc byznys

Covington bude hodně sázet na svoje kardio, věří Rockhold. Jak tipuje válku s Usmanem?

Dokáže Colby Covington zdolat současného nejlepšího MMA zápasníka planety? Na tuto otázku se pokusil odpovědět bývalý šampion střední váhy.

Luke Rockhold podobně jako mnoho dalších lidí sdílí ten stejný názor, že se 6. listopadu v New Yorku proti sobě střetnou dva nejlepší válečníci velterové váhy současné doby. A i když jsou oba nejlepší, jeden toho druhého prý stále převyšuje.

„Colby Covington je skvělý fighter, má prakticky neomezené zásoby energie, ale podle mě ho i tak Kamaru Usman znovu porazí, protože se za poslední roky neuvěřitelně vyvinul jako fighter,“ řekl Rockhold v rozhovoru pro Helen Yee.

„Ačkoliv se potkají dva nejlepší bojovníci ve svém oboru a i když pravděpodobně Colby nyní udělá několik změn, aby se Kamaruovi přizpůsobil, stále si myslím, že to na šampiona stačit nebude. Naopak si myslím, že se Usman o tolik posunul, že mu bitva teď nebude trvat ani celých pět kol,“ vypověděl bývalý mistr z divize střední váhy UFC.

Do 6. listopadu ještě poměrně zbývá času dost, ale moc pozitivně ty prognózy pro Covingtona nevypadají. Doposud mu nevěří asi žádné z velkých jmen, a to je co říct, když se jedná o papírově druhou nejsilnější velterovou váhu organizace.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin