Colby Covington

Covington: Cítím se jako malý kluk před Vánoci. Tak moc dlouho přede mnou Usman utíkal, ale teď doběhal

Colbyho Covingtona viditelně opadly emoce, zanedlouho se dočká své pomsty.

Bývalý dočasný šampion z řad velterové váhy UFC vystoupil ve vysílání TMZ Sports, kde promluvil o svém nadcházejícím zápase. Toho se dočká již příští víkend, čímž podtrhne své více než roční působení mimo stěny oktagonu.

„Byla to dlouhá doba, ale tu odvetu jsem si zasloužil. Kdyby nebylo posránka Martyho Usmana, bojovali jsme hned po našem prvním zápase. Někteří lidé si myslí, že to nebyla vyrovnaná bitva, ale povím vám, že kdyby Marty nepředstíral všechna ta zranění a všechny ty fauly, dodělal bych ho v průběhu duelu,“ vypovídal Covington.

„Vždy, když jsem ho nahulil, musel rozhodčího požádat o timeout, aby to mohl rozdýchat. Trefil jsem ho do hlavy, roztancoval ho a on začal předstírat píchnutí do oka. Kopnul jsem ho do boku a on předstíral ránu do slabin. Povím vám, v životě jsem neviděl horšího herce,“ osočoval současného šampiona.

„Skvělé na tomto ovšem je, že už se mi nemá jak vyhnout. Připadám si jako malý chlapec těsně před Vánoci. Jsem tak vzrušený a natěšený, konečně se dočkám své odvety, teď už mi Usman nemá kam utéct. Vím, že se stanu šampionem, je to můj osud!“ předpověděl Colby.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin