Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
abdelaziz covington usman
abdelaziz covington usman

Covington je stejný odpad jako McGregor, doufám, že ho Usman zabije, říká manažer

Manažer Ali Abdelaziz potvrdil, že se skutečně jedná o zápase mezi Kamaru Usmanem a Colbym Covingtonem.

Dlouhou dobu se tomuto souboji šampion vyhýbal, ale nakonec se stejně prokázalo, že má v UFC hlavní slovo Dana White. A ten si od počátku přál, aby se Usman v odvetě utkal právě s Covingtonem.

Sklopit hlavu musel smutně i kontroverzní manažer Ali Abdelaziz, v němž pramenila čirá zloba. A ta se musela nějak dostat ven.

„Dana White je tím člověkem, který tu má finální slovo. On je promotér, je to jeho rozhodnutí. Na konci dne je to stejně jedno, komu bude Kamaru čelit, protože zničil celou divizi a Colby Covington ani není dobrý fighter. Pro šampiona to bude další snadná obhajoba,“ predikuje.

Údajně se dočkáme i nějakého zranění. „Věřím tomu, že Kamaru teď Colbyho opravdu nepěkně zraní. Kamaru je momentálně nejlepší MMA zápasník planety,“ vychválil jako správný manažer svého svěřence.

„Naposledy, když se Covington s Usmanem střetl, tak skončil se zlomenou čelistí. Tento fight tedy pravděpodobně oslepne nebo ho Kamaru dokonce zabije. Colby je špatný člověk a takoví si zaslouží jen ty nejhorší věci. Je to stejný odpad jako Conor McGregor,“ nebral si Abdelaziz servítky.

Termín titulové bitvy v rámci velterové váhy zatím oficiálně potvrzený není, ale mluví se o tom, že se ho dočkáme někdy v říjnu či listopadu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin