Covington: Nenechte se unést šumem, který vytváří Chimaev, však málem ukončil kariéru kvůli COVID rýmě!

Že je Khamzat novodobou hvězdou UFC? Nenasedněte do této „hype mašiny“ i vy, nabádá fanoušky Covington.

Khamzat Chimaev se vrátil po více než roční pauze, která se na něm vůbec nepodepsala, vesměs pokračoval tam, kde skončil. I svého dalšího soupeře zdolal bez sebemenšího zaklopýtnutí, a navíc v tomto duelu opět neinkasoval ani jeden úder.

Kdo tohle může říct? Čtyři zápasy v UFC a pouze jedna inkasovaná rána, Khamzat je nová hvězda organizace, má jasno nejen Dana White, ale i většina fanoušků… Je tomu ale skutečně tak? Jen abychom se prý neradovali příliš předčasně…

„Cumshot Chimaev musí udělat daleko víc než přijmout zápasy s takovými obětmi, jaké měl doposud, opravdová práce ho teprve čeká. Vy všichni se snadno necháte unést podobnými hype mašinami. Nezapomínejte na to, že zrovna on ještě nedávno málem končil kariéru kvůli běžnému nachlazení,“ opřel se Colby do Chimaeva.

„Cumshot byl připraven se vzdát a ukončit kariéru kvůli obyčejné rýmě, u které je 99,9% pravděpodobnost, že ji přežijete. Takový člověk není připraven na elitní úroveň nebo dokonce na zápas se mnou,“ podotkl Covington, který se tím šumem, jenž Khamzata doprovází, rozhodně nenechává unést.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin