Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Colby Covington Usman ufc
Colby Covington Usman ufc

Covington představil svůj plán, hned po Usmanovi hodlá seknout dalšího nigerijského šampiona

Colby Covington si dal za úkol vymýtit nigerijskou smetánku z šampionských příček UFC.

I když ho teprve bude čekat nejtěžší zápas kariéry, „Chaos“ se ve svých myšlenkách již dívá dopředu. Jen pouhý pás velterové váhy ho neuspokojí, ale pás střední váhy by pak už mohl.

„Plán je takový, že teď sejmu Usmana, toho podvodného šampiona, a potom začnu nabírat svalovou hmotu, abych se mohl střetnout s Israelem Adesanyou,“ podělil se Colby o svou ideální představu v rozhovoru s Jackem Owocem.

Covington má za sebou wrestlingové zázemí, což je ten hlavní důvod, proč věří, že by měl být proti Adesanyovi úspěšný. Podobně úspěšnou taktiku proti Nigerijci použil už Jan Blachowicz, který nakonec oslavil výhru na body.

Než ovšem Chaos nabere svalovou hmotu, a zdali vůbec porazí Kamaru Usmana, může se stát, že na trůn střední váhy mezitím usedne Robert Whittaker. Jak je nám totiž známo, ten má v boji o titul střední váhy nyní přednostní právo.

Sám Usman se nicméně domnívá, že se Covington nedostane ani přes první krok svého cíle. „Colby si se mnou vybrečel odvetu, tak ať nepočítá s tím, že na něj budu milý. Poprvé jsem mu zlomil čelist, teď zlomím i jeho vůli a už o něm nikdy neuslyšíme!“

O Colbyho ambicích není třeba pochybovat, o jeho upřímnosti ale už ano. Ještě před pár dny totiž hlásil, že hned po Usmanovi pro něho bude mít smysl jedině zápas s Dustinem Poirierem. Chvíli na to ale změnil svůj názor. Možná jen pozapomněl?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin