Covington vyjadreni

Covington se nevzdává: Chci sejmout Masvidala a vysloužit si trilogii s podvodníkem Usmanem!

Na jednu stranu to vypadalo, že mezi oběma bojovníky konečně panuje vzájemná úcta, ale na druhou stranu tu opět máme toho starého a známého Colbyho Covingtona.

Ten má za sebou odvetu, jíž se velmi dožadoval, ale ani napodruhé na Kamaru Usmana nevyzrál. Tentokrát sice nepadl na TKO, nýbrž na body. I tak měl svému šampionskému protějšku po boji dost co vytknout.

„Dozajista se s ním (Usmanem) uvidím ještě jednou, máme spolu nedořešený byznys. Je to podvodník, stále se dopouštěl nějakých faulů, na které jsem upozorňoval rozhodčího. Utkám se s kýmkoliv to bude nutné, jen abych si tu trilogii vynutil,“ oznámil pod rouškou emocí Covington na tiskové konferenci.

V hlavě má i ideálního soupeře. „Přemýšlím nad mým starým spolubydlícím Jorgem Jidášem Masvidalem. Pravděpodobně by bylo lepší, kdyby vystoupil z toho svého fightu s Leonem (Edwardsem) a utkal se se mnou,“ navrhuje.

A zároveň burcuje. „Pojďme do toho, tohle je velká rivalita, která potřebuje nějaké završení. Podívejte se, jak s Jorgem zametl Marty Usman. Leon ho vyklepe stejně a pak vás jen prosím, nevyhazujte ho z UFC. Nechte mě, abych mu ukončil kariéru,“ dožaduje se.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin