Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
conor mcgregor ufc mma khabib

Čtvrtý zápas s McGregorem? Nevím, jestli má smysl, tahle rivalita nikdy neskončí, přemítá Poirier

Dustin Poirier cítí, že nad McGregorem vede 2-1 na zápasy, proto si nemá už nic co dokazovat. Čtvrté měření sil ale úplně nevylučuje.

Prozatím je možná stále příliš brzo se o něčem takovém bavit, i když sám Dustin Poirier podobným otázkám čelí dnes a denně. V jeho poslední výpovědi pro portál Sportskeeda MMA uveřejnil, že má Conor v jeho plánech čestné místo, ale nějak vyloženě s ním žádnou bitvu už nevyhledává.

„Tahle rivalita stejně nikdy nebude u konce, proto nevím, jestli by měl čtvrtý fight nějaký smysl. V mé hlavě jsem už vítěz, porazil jsem ho dvakrát, on mě jednou, trilogie je završena. Uvidíme ovšem, co přinese budoucnost… Uvidíme…,“ přemítal Poirier.

Odpověď to byla poněkud nejistá. Dobré pro Conora je, že mu čtvrté měření sil velmi rád zajistí Dana White. Špatné ovšem může být, že Dustin bude nyní preferovat souboj o titul lehké váhy – ten už má víceméně potvrzený – a potom by se rád zaměřil na přesun do boxu, konkrétně k fightu s bratry Pauly.

„Můj příští souboj bude o pás, to je stoprocentní, ale hned potom doufám, že mi dá UFC povolení, abych mohl prověřit boxerské dovednosti obou bratrů Paulů. Slibuji vám, že je porazím!“ přidal burcující Poirier, z jehož plánů se dá citelně vyčíst, že si hodlá na závěr kariéry pořádně přivydělat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin