Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Sean OMalley navrat
Sean OMalley navrat

Další potíže v ráji? Mohu být největší hvězdou v UFC, ale oni mě nedoceňují, zlobí se bojovník

Finance bývají častým terčem stížnostní mnoha zápasníků. UFC je ovšem natolik velká organizace, že může přehlížet i takové velké jméno, jako je Sean O’Malley.

Říká se, že i špatná reklama je stále reklama, čehož je nám v mnohých případech Sean O’Malley příkladem. Asi se není čemu divit, že jeho největším bojovým vzorem je zrovna Conor McGregor.

O Sugarovi je nicméně všeobecně známo, že má potenciál k tomu, aby se stal šampionem bantamové váhy, navíc disponuje poměrně atraktivním stylem a na jeho zápasy se vždy těší mnoho fanoušků. Co se ale týče otázky jeho platu, zde už šestadvacetiletý borec příliš spokojený není.

„Nikdo nemůže popřít to, že jsem jedním z největších tahounů pozornosti. UFC na mně profituje, ale nijak mi to neoplácí. Proč jenom mají problém zaplatit někomu jeho skutečnou hodnotu?“ tázal se O’Malley, jenž v sobě samotném vidí obrovský potenciál stát se novou tváří organizace.

„Pokud UFC potřebuje novou superhvězdu, mohu se jí stoprocentně stát, ale oni jednají, jako by mě ani nepotřebovali. Kdyby mě potřebovali, už by mi to dávno dokázali. Zejména, když podávám takové výkony, jaké podávám. Svým soupeřům způsobuji otřesy mozků, mám dvě ukončení ve třetím kole za sebou. Správně bych měl slyšet: ‚No ty kráso, to je borec, tomu dáme vyšší plat, zasloužil si ho.‘ Však já jsem byl hlavním tahounem UFC 264!“ pronesl O’Malley.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin