Ronda Rousey si užívala romantický večer

Další únik videa! Tuhle vášnivou scénu předvedla Ronda Rousey se svým manželem

Půvabná Ronda Rousey se stala další obětí hackerského útoku.

Bývalá šampionka bantamové váhy UFC a idol mnoha mužských srdcí si zrovna s manželem užívala romantickou domácí chvilku.

Z nějakého prapodivného důvodu však jednoho z nich napadlo, že si svůj zážitek nahrají na kameru, a to byla chyba.

Jak se postupně ukázalo, hackerům netrvalo dlouho, než se natočeného materiálu zmocnili. Následně jej cíleně nahráli na internet, čímž ho zpřístupnili očím mnoha lidí.

Ač se jedná o intimní a velmi osobní věc, můžeme si dovolit přehrát několik sekund z onoho uveřejněného videa.

Zajímavý zejména je zvukový projev. Plně se doporučuje si dané video pustit se zvukem, neboť v něm Ronda velmi nahlas vyjadřuje své emoce. Takto jste ji neslyšeli křičet ani při boji, natož při milostných hrátkách.

 

Ronda se ještě před Vánoci nechala slyšet, že s manželem plánuje miminko. Možná jsme právě stáli u zrodu nového života.

Jak je vidět, emoce v tom snímku byly opravdu hluboké. Čtenářům už jenom připomeneme, aby si zkontrolovali kalendář, a všem popřejeme příjemný den.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.