Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Dan Bilzerian mma
Foto: Instagram/Dan Bilzerian

Dan Bilzerian odhalil, kdo je podle něho nejlepší MMA zápasník všech dob. Odpovědí se nechal úplně unést

Ani Dan Bilzerian si nenechává ujít populární turnaje organizace UFC a zcela jasno má i v tom, kdo je historicky nejlepší postavou, která se kdy ve smíšených bojových uměních objevila.

Slavná internetová celebrita je přesvědčena, že ačkoliv už svět poznal spoustu zajímavých bojovníků, jednoho lepšího jak druhého, tak pouze jeden je všechny převyšuje. Takový, který tuto hru nejvíce pozvedl a který ve své nejlepší formě jen těžko mohl najít nějakou konkurenci. Sami už asi tušíte, o kom je řeč.

„Jednoznačně se jedná o Conora. Nikdy tu nebyl nikdo lepší, než je on. Když byl ve své top formě, strhl na MMA veškerou pozornost, strhává ji dodnes. Všechny soupeře sekal jednoho po druhém. Dokázal něco, co se nepovedlo nikomu před ním. Je to první šampion, který současně držel pásy ze dvou hmotnostních kategorií, on je nejlepší,“ rozplýval se Bilzerian při výpovědi u Mikea Swicka.

A že má teď Conor na kontě dvě prohry v řadě a jeho forma už nevykazuje takové známky kvality? To údajně nevadí.

„Nesmíme lidi soudit jenom podle toho, jaké mají výsledky na sklonku kariéry. Nemůžete říct, že je například takový Anderson Silva špatný bojovník jenom proto, že nevěděl, kdy má skončit, jen aby si zachoval svůj bezchybný rekord. Conor McGregor je jediný, kdo tu dokázal nemožné,“ pokračoval Bilzerian v dokazování své náklonnosti k irskému Notoriousovi, jehož nadevše uznává.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin